Menu

Cztery fazy programu

I faza
trwa 2 dni i stanowi przygotowanie organizmu do zmiany, a także oczyszcza go stosując lekkie posiłki.

 

II faza
tzw. ‘ścisła’ – trwa minimum dwa tygodnie, aby wyrównać przemianę materii lub odpowiednio długo do kiedy nie uzyskamy oczekiwanego efektu ( np. redukcji wagi o 10 kilo ). Pacjent przestawia się na nowy, zdrowy sposób odżywiania stosując podstawowe zasady programu i produkty indywidualnie zalecone mu przez metabolic balance.
Redukcja wagi następuje bardzo szybko, a już po tygodniu odczuwalne są dodatkowe pozytywne efekty takie jak poprawa samopoczucia, lepsze trawienie, sen i więcej energii.

 

III faza
nosi nazwę ‘łagodna’ – uczestnicy zaczynają testować produkty, które wcześniej były wykluczone i mogą pozwolić sobie na łamanie reguł jednak nie częściej niż raz w tygodniu.

 

IV faza
to faza ’utrzymania’ – jest nieograniczona w czasie, uczestnik przechodzi na nią, kiedy osiągnął zamierzony cel. Wtedy można zaobserwować jak bardzo uległa poprawie nasza przemiana materii i pozwalając sobie od czasu do czasu na ‘umiarkowane łakomstwo’ nie zmienimy swojej wagi gdyż nasz organizm doszedł do naturalnej równowagi metabolicznej.

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Zadzwoń

504 146 700 Napisz wiadomość
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX