O mnie

Jestem dietetykiem z Krakowa. Szczególnie interesuje mnie wiedza z zakresu medycyny naturalnej i również kształciłam się w tym kierunku. Moja pasja jest poznawanie coraz to nowych, naturalnych metod, które pozwolą nam cieszyć się zdrowiem i prawidłową waga ciała.

 

Kończyłam dwu letnie studia z zakresu Medycyny Chińskiej, która patrzy na człowieka w sposób holistyczny czyli całościowy .Dlatego tak ważne jest w dzisiejszych czasach odpowiednie żywienie, aktywność fizyczna i redukcja stresu. Jestem zdania ze każdy organizm jest inny i każdy ma inne zapotrzebowania dlatego niezbędne jest indywidualne podejście do pacjenta.


W związku z tym pracuje z metoda metabolic balance, znaną w 33 krajach całego świata, która przywraca naturalna równowagę metaboliczna organizmu co powoduje ze osoby z nadwaga redukują masę ciała a z niedowaga przybierają na wadze - wszystko w sposób naturalny bez suplementów i chemii. Dodatkowo dochodzi do regulacji gospodarki hormonalnej i poprawy metabolizmu, a nasze samopoczucie zdecydowanie się poprawia.


Celem w mojej pracy jest uświadamianie pacjentów jak ważne jest wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych na stale dla jak najlepszej jakości życia i profilaktyki tak często dziś wyczerpujących chorób cywilizacyjnych.


Podpisuje się pod słowami Hipokratesa : "Niech pożywienie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Zadzwoń

504 146 700 Napisz wiadomość
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX