Zrzuć zbędne kilogramy
i poczuj się lepiej nie wychodząc z domu
ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJE ONLINE!
Dowiedz się więcej

O mnie

Jestem dietetykiem z Krakowa. Szczególnie interesuje mnie wiedza z zakresu medycyny naturalnej i również kształciłam się w tym kierunku. Moja pasja jest poznawanie coraz to nowych, naturalnych metod, które pozwolą nam cieszyć się zdrowiem i prawidłową wagą ciała.

 

Kończyłam dwuletnie studia z zakresu Medycyny Chińskiej, która patrzy na człowieka w sposób holistyczny, czyli całościowy. Dlatego tak ważne jest w dzisiejszych czasach odpowiednie żywienie, aktywność fizyczna i redukcja stresu. Jestem zdania ze każdy organizm jest inny i każdy ma inne zapotrzebowania, dlatego niezbędne jest indywidualne podejście do pacjenta.

 

W związku z tym pracuje z metodą Metabolic Balance, znaną w 35 krajach całego świata, która opiera swoje plany żywieniowe na podstawie obszernych badań krwi ( 37 wskażników), redukuję wagę ciała, poprawia metabolizm i samopoczucie. Dzięki badaniom krwi jesteśmy w stanie zobaczyć jakich pierwiastków, witamin i mikroelemntów potrzebuje nasz organizm.

 

Celem w mojej pracy jest uświadamianie pacjentów, jak ważne jest wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych na stałe dla jak najlepszej jakości życia i profilaktyki tak często dziś wyczerpujących chorób cywilizacyjnych.

 

Podpisuję się pod słowami Hipokratesa: „Niech pożywienie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

Chcesz poznać więcej szczegółów?
Zadzwoń

504 146 700 Napisz wiadomość
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. więcejX